шаблоны dle
 

Автослюсар – друг автомобіля

Світ рухається на колесах. На дорогах нам зустрічається безліч автомашин різних марок. Всі вони потребують якісного технічного обслуговування. Тому професії, пов’язані з обслуговуванням та ремонтом автомобільного транспорту, користуються великим попитом.
Автослюсар нині найкращий друг автомобіля, він, як жартома дехто каже, другий за професією після водія. І в цьому жарті є частка правди, оскільки будь-яка техніка потребує догляду та ремонту. Зібрати, налагодити, відрегулювати і випробувати, а в процесі експлуатації – обслуговувати і ремонтувати машину – справа його невтомних рук і вміння. Чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря, і якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з "розумними" руками.
Із відкриттям спеціальності “Слюсар з ремонту автомобілів” було розпочато реконструкцію і добудову приміщення для підготовки автослюсарів, створено майстерню з ремонту автомобілів, лабораторію будови автомобілів, лабораторію технічного обслуговування та ремонту автомобілів.
Учні груп автослюсарів, захищаючи честь навчального закладу, показують свої глибокі знання, вміння і навички на конкурсах.
Слюсар – людина, якій притаманне почуття відповідальності. Ця професія розвиває й такі позитивні якості, як спостережливість, майстерність, акуратність, аналітичне й технічне мислення.
Дехто з колишніх випускників, закінчивши вищі навчальні заклади, повернулися в рідне училище вже якості майстрів і успішно передають свої знання, професійні навички і досвід молодому поколінню.
Эксклюзивный Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
Смотреть фильмы онлайн бесплатно