шаблоны dle
 

Гуртожиток

П’ятиповерхове приміщення, де розташований гуртожиток, учні по праву називають своєю другою домівкою. Після теоретичних та практичних занять, трішечки стомлені, проте веселі і гамірливі, юнаки і дівчата з радістю поспішають до теплих і затишних кімнат, де їх радо зустрічають вихователі, працівники гуртожитку, учні, які несуть чергування, та друзі.
В цьому спільному домі проживають 174 дитини, що складає більше половини від загальної кількості. Переважно це юнаки і дівчата, що прибули на навчання з інших районів Буковини, з сусідніх областей та з віддалених сіл Сокирянщини. В основному місця вистачає для всіх. І що важливо, житло безкоштовне.
Проживають учні в кімнатах переважно по 2-4 особи з однієї групи. В більшості кімнат замінено двері і вікна на пластикові, що дозволяє краще зберегти тепло. До їх послуг – по сучасному обладнані кімнати гігієни, туалетні, кімната відпочинку, побутова кімната та кухня.
Організації проживання і проведення виховної роботи з учнями значну увагу приділяють директор училища О.П. Купчик, його заступники О.В. Мітряк, майстри виробничого навчання та класні керівники, а безпосередньо працюють з дітьми завідуюча гуртожитком Т. М. Гирба та вихователі О.П. Білей і Н. М. Чумак.
В гуртожитку створені всі необхідні умови для проживання. Тут кожен має змогу підготуватись до занять, відпочити, переглянути телевізійні новини, цікаві передачі, відвідати бібліотеку, музичний гурток та спортивні секції. А ще самостійно приготувати їжу, крім того, що учні забезпечені безкоштовним триразовим харчуванням.
Під керівництвом вихователів юнаки і дівчата самостійно підтримують порядок і затишок в своїх помешканнях та на прилеглій території, вони також організовуть собі цікавий і змістовний відпочинок, беруть активну участь в загальноучилищних виховних заходах. Для юних жильців вже традиційними стали такі виховні заходи: засідання суспільно-політичного клубу "Орієнтир", "День іменинника", "День студента", тематичні вечори, зустрічі з ветеранами Великої вітчизняної війни, цікавими людьми нашого краю, психологами. Для учнів влаштовуються шахово-шашкові, тенісні турніри, брейн-ринги, засідання "круглих столів", що проводяться на базі бібліотеки, а також дискотеки, конкурси тощо.
Щоденно ведеться індивідуально-виховна робота, керівництво гуртожитку підтримує тісні зв’язки з майстрами виробничого навчання, педагогами та батьками. Значна увага приділяється забезпеченню охорони здоров"я і життя учнів. Варто зазначити, що всім гуртожитським життям править "інститут" учнівського самоврядування, до складу якого входять староста поверху і його заступники, старости кімнат та актив поверху, об’єднані в такі сектори: соціально-побутовий, культмасовий, спортивний, санітарний та прес-служба із числа учнів.
Чітко налагоджено чергування учнів в кімнатах, на поверсі, встановлено єдиний санітарний день – четвер по прибиранню прилеглої території. А щодня на вечірній перевірці підсумовується зроблене за день та ставляться завдання на наступний.
Щоквартально підбиваються підсумки конкурсу "Краща кімната" і переможцям вручають грамоти та цінні подарунки.
Після закінчення училища випускники нерідко навідуються до своєї другої домівки, бо в цьому навчальному закладі вони не тільки опановують професію, стають самостійними, а й знаходять своє кохання, створюють сім’ю і вносять свій посильний вклад у розбудову нашої незалежної України.
Эксклюзивный Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
Смотреть фильмы онлайн бесплатно