шаблоны dle
 

Кухарство – фантазія творчості і смаку

Кажуть, кухарська справа – одна з найбільш древніх професій, бо скільки існує людина, вона завжди готувала собі їжу. Помалу смаки і уподобання наших пращурів зростали і розвивались, змінювалось ставлення до харчування. Підготовці продуктів до вживання стали приділяти значно більше уваги, а згодом виникли певні правила, навіть ціла наука приготування страв.
У наш час жодна сфера народного господарства не обходиться без послуг кухаря. І які б форми не мали знаряддя його праці – нехай це буде селянський чавунчик чи кастрюля-скороварка або ж мікрохвильова піч, кухар завжди залишається кухарем. Коли запитаєш у сучасної молоді, хто така людина, що вміє куховарити, нерідко почуєш у відповідь, що це насамперед творець, чарівник смаку і привабливості. А ще людина цієї професії – працелюб і винахідник, який все своє життя перебуває в пошуку для того, щоб фантазувати, придумувати, творити.
Щоб стати кухарем, треба бути невтомним, мати хороший смак, творчу натуру. І ці риси у значній мірі прищеплюють і розвивають в училищі.
Навчально-матеріальна база училища з цих професій сприяє якісній підготовці кваліфікованих робітників даного фаху. Відповідно до сучасних вимог навчальні кабінети та лабораторії оснащені необхідним обладнанням і наближені до виробництва. За останнє десятиріччя поліпшено матеріально-технічне забезпечення кабінету технології приготування їжі, створено кабінет устаткування підприємств харчування та лабораторію організації обслуговування відвідувачів, розмежовано роботу лабораторій кухарів та кондитерів.
Лабораторії підготовки по спеціальностях «Кухар» та «Кондитер» обладнані згідно існуючих вимог, в необхідній кількості є цифрові ваги, електричні плити з духовими шафами, холодильники, пекарська шафа, електричні духовки для випікання кондитерських виробів, електром’ясорубка, електроміксери, дрібний інвентар, що необхідний для належного проведення занять виробничого навчання по кухарській і кондитерській справах.
Завдяки досвіду і майстерності педагогічних працівників із спеціальностей «Кухар; кондитер; офіціант» є можливість здійснювати навчально-виховний процес в училищі на належному рівні, формувати у молоді необхідні знання, уміння і навички. Викладачі та майстри виробничого навчання намагаються всебічно розвивати творчу активність учнів, з цією метою використовують на заняттях матеріали по новій техніці і технології, залучають учнів до розробки рецептур нових страв, кулінарних і кондитерських виробів. При цьому особлива увага звертається на передовий досвід, який є в галузі та в трудових колективах.
З метою формування позитивного соціального іміджу робітничих професій, підвищення якості професійної підготовки традиційно проводяться обласні та внутрішньоучилищні конкурси фахової майстерності з професій кухаря і кондитера, влаштовуються виставки, ярмарки, тематичні вечори, кулінарні брейн-ринги. Викладачі та учні не просто крокують у ногу з розвитком технологій кулінарії та кондитерського мистецтва, а й своїми вміннями та майстерністю популяризують професію, додають авторитету училищу.
Проведення в стінах училища конкурсів «Кращий за професією» та «Краща робота з карвінгу», тобто художнього (фігурного) вирізання по овочах і фруктах, стало доброю традицією, де учні демонструють свої знання, вміння, навички, проявляючи ініціативу, творчість, дивуючи глядачів та друзів, а іноді і викладачів.
Закріпляють свої навички учні під час виробничого навчання та виробничої практики на підприємствах громадського харчування. Під час практики вони мають можливість не лише випробувати себе у справжніх виробничих умовах, але й збагатитись досвідом.
Эксклюзивный Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
Смотреть фильмы онлайн бесплатно