шаблоны dle
 
» Новини » Загальноучилищні батьківські збори
Інформація до новини
  • Переглядів: 188
  • Автор: admin
  • Дата: 25-02-2017, 09:35
25-02-2017, 09:35

Загальноучилищні батьківські збори

Категорія: Новини

Загальноучилищні батьківські збори


Основна мета реформ в сучасній системі ПТНЗ України: Модернізація професійно-технічної освіти спрямована на створення сприятливих умов для якісної підготовки конкурентоспроможних робітничих кадрів, які здатні задовольнити вимоги сучасного ринку праці регіону та забезпечити рівний доступ до професійно-технічної освіти.
24.02.2017 року в Сокирянському ВПУ відбулись загальні батьківські збори. Участь у них взяли всі, хто причетний до навчального процесу у закладі. Було підсумовано зроблене і намічено план подальшої діяльності училища, зокрема у сфері навчання та виховання учнівської молоді.
Збори, якими головував директор училища О.П. Купчик розпочав виступом про державну політику щодо реформування професійно-технічної освіти в Україні.
Співдоповідачем, головним бухгалтером К.Т. Кучінік, батькам доведено до відома про зміни в нормативно-правових документах щодо нарахування стипендій в училищі.
Заступник директора з НМР Д.М. Заришняк розповіла батькам про якість навчання учнів ВПУ.
Про стан право-виховної роботи та превентивного виховання учнівської молоді доповідала заступник директора з НВР Г.Б. Михайлевська.
Доповідь інженера з ОП, викладача ОБЖД, П.О. Ширінги: «Охорона праці – запорука здоров’я», була спрямована на попередження травмувань та відповідальне ставлення щодо виконання правил ТБ учнями ВПУ.
Почуте і побачене на зборах стало ще одним підтвердженням того, що наше училище – це навчальний заклад, де успішно втілюють в життя новітні ідеї, сучасні освітні технології, де вдало поєднують працю і творчий пошук, педагогічну майстерність та нестримне прагнення до самовдосконалення.
Загальноучилищні батьківські збори
Загальноучилищні батьківські збори
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.