шаблоны dle
 
» Новини » Тиждень оператора
Інформація до новини
  • Переглядів: 223
  • Автор: admin
  • Дата: 14-02-2017, 14:33
14-02-2017, 14:33

Тиждень оператора

Категорія: Новини

Тиждень оператораЗ 06.02.2017 року в Сокирянському вищому професійному училищі пройшов професійний тиждень оператора комп’ютерного набору; конторського службовця.
Розпочався тиждень з виставки учнівських робіт «Моя професія – найпрестижніша», які підготували учні 11 «О», 12 «О» та 13 «О» груп.
З метою застосування професійних навичків зі своєї професії для учнів 11 «О» групи майстри в/н Забудько О.В. та Бойко Д.П. провели конкурс «Кращий з професії конторський службовець», під час якого учні мали можливість продемонструвати та поглибити набуті знання. Переможцями конкурсу став Череватий Михайло, який показав високий рівень професійної майстерності.
Для другокурсників 12 «О» майстер в/н Бараннікова О.А. провела урок виробничого навчання на тему: «Макетування візитної картки». На уроці педагог створив своєрідну творчу атмосферу, під час якого учні продемонстрували свою допитливість та ерудицію.
В ході тижня майстрами виробничого навчання Богачук А.П. та
Фармагей-Гончар Р.М. в групі 13 «О» було проведено турнір на тему: «Інформаційний калейдоскоп», метою якого було розвивати в учнів пізнавальний інтерес до обраної професії.
Такі заходи завжди залишають свій позитивний слід. В учнів виникло бажання ще більше самовдосконалюватися, підвищувати професійну майстерність, адже професійні знання – запорука успіху.
Тиждень оператора
Тиждень оператора
Тиждень оператора
Тиждень оператора
Тиждень оператора
Тиждень оператора
Тиждень оператора
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.