шаблоны dle
 
» Новини » «Розквітай, писанка!»
Інформація до новини
  • Переглядів: 159
  • Автор: admin
  • Дата: 28-04-2017, 21:18
28-04-2017, 21:18

«Розквітай, писанка!»

Категорія: Новини

«Розквітай, писанка!»27 квітня 2017року Сокирянське ВПУ прийняли участь у фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанка!», який відбувся біля Обласної Державної Адміністрації в місті Чернівці.
Великдень, будучи головним християнським святом, символізує відродження весни і початок нового життя. Саме тому великодні атрибути тісно пов`язані з природою і природними явищами. У більшості людей Пасха асоціюється з оздобленими яйцями і ароматними пасками, проте це світле свято має чимало інших цікавих символів. Наприклад, в європейських країнах центральне місце серед атрибутів Великодня займає дерево. Великоднє дерево прийнято прикрашати «крашанками», стрічками, живими квітами та будь-яким іншим відповідним декором. Іноді дерева, що ростуть біля будинків простих жителів, нагадують новорічні ялинки, завдяки чому очікування свята стає ще більш радісним і трепетним. Спочатку традиція готуватися до Великодня, прикрашаючи дерева, з`явилася в Німеччині.
На конкурсі було представлені номінації : «Писанкове дерево», «Писанки» та «Великодній рушник». Серед яких наш заклад був нагороджений двома почесними грамотами - за оригінальність представленого виробу та активну участь у конкурсі «Розквітай, писанка!», та почесною грамотою відзначений вишитий хрестиком рушник учениці першого курсу 13 «О» групи Погребняк Іванни.
«Розквітай, писанка!»
«Розквітай, писанка!»
«Розквітай, писанка!»
«Розквітай, писанка!»
«Розквітай, писанка!»
«Розквітай, писанка!»
«Розквітай, писанка!»
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм ім'ям.