шаблоны dle
 

Оператор комп’ютерного набору

У наш час бурхливого розвитку інформаційних технологій повсюдно на виробництві, в тому числі й в аграрному секторі, виникає потреба у великій кількості людей, з умінням працювати на комп’ютерній техніці. Ці вміння і знання значно підвищують культуру праці, її продуктивність у багатьох сферах діяльності людини. Крім цього вони ніби осучаснюють юнака чи дівчину, що знаються з комп’ютером, додають їм особливого іміджу.
Можливо тому молодь з особливою цікавістю тягнеться до цієї професії, яка народжена дивом науки. В училищі вона має дещо розширену чи, точніше сказати, спеціалізовану назву: «Оператор комп’ютерного набору; конторський службовець».
Навчальний заклад пишається, що набуті знання стали випускникам у нагоді. Адже серед них є вчителі, військові, банківські працівники, секретарі державних установ, підприємці, фахівці, що організовують сільськогосподарське виробництво.
Професію оператора називають однією із найпрестижніших. Тому викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання особливо ретельно підходять до проведення занять, постійно підвищують інтерес учнів до обраної професії, розвивають мислення, стимулюють фантазію, уміння приймати нестандартні рішення, вчать бути креативними. Адже комп’ютерник повинен бути не тільки точним, зібраним, а й мати, як мовиться, жилку художника, дизайнера, відчувати смак у створенні діаграми, малюнка чи фото композиції.
Наголошуючи на цих рисах, викладач спецдисциплін Г.І. Черній знайомить учнів з історією та новинками комп’ютерної техніки, навчає працювати в різних програмах та мережі Internet, виконувати операції з базами даних, табличним матеріалом, оперувати файлами, створювати фото-відеопроекти. Закріпити набуті навички допомагають майстри виробничого навчання О.В. Забудько, А.О. Бараннікова, А.П. Богачук, Д.П. Бойко та Р. І. Формагей-Гончар.
Щороку учні проходять виробничу практику на підприємствах різних форм власності, де проявляють свої знання і навички, збагачуються досвідом. Майстрам виробничого навчання під час перевірки практики доводиться спілкуватися з керівниками організацій та установ, і вони чують тільки слова вдячності та схвальні відгуки про практикантів, що стануть сучасними фахівцями.
З часу освоєння цієї молодої професії стало традицією проводити конкурси «Кращий з професії», де визначається найобізнаніший учень з теоретичної і практичної підготовки. Крім цього, організовуються різні інтелектуальні ігри, змагання, проводяться позакласні заходи, екскурсійні поїздки.
Комп’ютерний вік невпинно йде вперед, з’являються різні новації і вдосконалення, оновлюється сама техніка. Тож знання, що здобуваються за цією професією, слугуватимуть молоді тільки добру справу.
Эксклюзивный Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
Смотреть фильмы онлайн бесплатно