шаблоны dle
 

Історія училища

23 червня 1963р. рішенням Ради Міністрів УРСР № 704 від 14.06.1963 р. та об’єднаного на­казу по Міністерству виробництва і заготівель сільгосппродуктів УРСР № 525, Головного управлін­ня професійно-технічної освіти при Раді Міністрів УРСР за № 74, Республіканського об’єднання «Укрсільгосптехніка» за № 152 було засноване Сокирянське училище механізації сільського гос­подарства.

В грудні цього ж року його перейменовано на Сокирянське сільське професійно-технічне училище (СПТУ) № 3.

Першим директором училища став Олексій Максимович Будняк. Потім навчальний заклад очолю­вали Михайло Олексійович Авербух, Славомир Павлович Лівтак, Володимир Федорович Кравчук, Микола Іванович Цибулько, Гав­рило Михайлович Лозовий, Ана­толій Іванович Криворучко, Петро Олександрович ІІІирінга, Олександр Петрович Купчик.

В 1963 р. об’єднали Сокирянський і Кельменецький райони з райцентром у Кельменцях. Ви­вільнилися приміщення райкому партії та райвиконкому. Там і розмістилась школа механізації.

У 1965 р. Сокиряни знову ста­ють райцентром. Училище пе­реходить в будинок нинішньої друкарні. У 1967 р. СПТУ пере­містилось на околицю Сокирян.

В 1976 р. розпочалось будівни­цтво нового навчального корпусу, спортивного залу, котельні, очис­них споруд, теплотраси, яке було завершене в першій половині 1978 р.

20 серпня 1984 р. СПТУ №З на підставі наказу Чернівецького управління профтехосвіти пере­йменовано в середнє сільське професійно-технічне училище (ССПТУ) № 23.

1 листопада 2002 р. за наказом Міністерства освіти і науки №576 від 10.10.2002 р. училищу надано статус Вищого професійного училища, а його директором при­значено П.О. Ширінгу.

15 грудня 2014 року за наказом Міністерства освіти і науки № 628-К від 08.12.2014 р. був призначений директором Сокирянського ВПУ – О.П. Купчик.

Эксклюзивный Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
Смотреть фильмы онлайн бесплатно