шаблоны dle
 

Технолог громадського харчування

З 2004 року Сокирянське ВПУ розпочало підготовку техніків-технологів харчових технологій та виробництва.
Технолог громадського харчування – це фахівець з розробки, виробництва, реалізації та контролю якості кулінарної та кондитерської продукції, обслуговування споживачів і надання послуг в якості технолога в підприємствах громадського харчування.
Діяльність технолога є роботою в сфері громадського харчування і охоплює коло обов’язків в області оформлення необхідної документації та обліку матеріальних цінностей, обладнання, сировини, готової продукції, а також складання рецептів нових страв і технологічних карт.
Технолог громадського харчування повинен знати: особливості ресторанного господарства, його завдання та перспективи розвитку; основи підприємництва та управлінської діяльності, економіки підприємств різних типів; новітні напрями технології виробництва кулінарної продукції; організацію виробництва та обслуговування в закладах харчової промисловості; сучасне устаткування підприємств харчування; основи стандартизації, контроль якості продукції та правила виробничої санітарії.
Технолог визначає якість продуктів, розраховує їх кількість для отримання готових страв. Складає меню. Розподіляє обов’язки між кухарями та контролює їх роботу. Відповідає за справність обладнання і якість готових страв. Сприяє впровадженню прогресивних технологічних процесів виробництва продукції та вдосконалення організації обслуговування населення. Розробляє програми по забезпеченню підвищення якості послуг харчування. Здійснює розробку та затвердження нових рецептур на страви, кондитерські та кулінарні вироби з оформленням відповідних нормативних документів. Готує пропозиції щодо розширення асортименту та впровадження нових видів сировини. Здійснює оперативний контроль над якістю і дотриманням технології приготування їжі. Бере участь у підготовці, передпідготовці та підвищенні кваліфікації виробничих кадрів з урахуванням вимог ринкової економіки. Досліджує диференціацію від купівельної спроможності населення. Сприяє збалансованому розвитку сфери послуг громадського харчування, готує пропозиції щодо вибору і зміни напрямків розвитку асортименту, виробничо-господарської і підприємницької діяльності. Вивчає ринок аналогічних послуг і тенденції його розвитку.
Під час навчання технологи вивчають спеціальні дисципліни: технологія приготування їжі, організація виробництва та обслуговування в закладах ресторанного господарства, стандартизація і контроль якості продуктів, процеси і апарати харчового виробництва, технічне креслення, аналітичну та фізколоїдну хімію, біохімію. Предмети спецдисциплін техніків-технологів харчового виробництва та технології викладають: О.Н. Максимчук, С.В. Серебрянська, М.В. Воротняк, Л.Г. Яковина та ін.
Випускники можуть займати наступні посади за державним класифікатором України: технік-технолог з технології харчування; офіціант; метрдотель; кухар; виробник харчових напівфабрикатів; кухар дитячого харчування.
Эксклюзивный Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
Смотреть фильмы онлайн бесплатно