шаблоны dle
 

Найперше готували трактористів

Зараз училище випускає фахівців багатьох професій, в тому числі дуже сучасних, як, скажімо, оператор комп’ютеного набору. Але ж найперше тут розпочали підготовку і перепідготовку трактористів-машиністів. Освоювати тракторну справу взялися практично з перших днів заснування навчального закладу. І це зрозуміло, адже професія тракторист-машиніст –найпоширеніша серед сільських жителів. Якщо перелічити всі обов’язки тракториста, їх буде чимало. Для нього протягом цілого року є робота. У тракторі втілилась споконвічна мрія хлібороба – знайти собі надійного помічника у нелегкій селянській праці.
Запитайте будь-кого і вам скажуть, що трактор не просто виконує якусь одну роботу. Поєднуючись з іншими сільськогосподарськими машинами і знаряддями, він щоразу перетворюється: з плугом він орач, з причепом – транспортний засіб, з комбайном – збиральна машина. Трактор сіє, вносить добрива, жне, викачує воду, прокладає траншеї, корчує дерева, обслуговує ферми… Крім цього, він бере безпосередню участь у збиранні різних сільськогосподарських культур. Усе, що вирощено в полі, повинно бути зібрано в короткий термін, і тракторист – найактивніший учасник цього процесу.
За 50 літ підготовлено більше 9 тисяч кваліфікованих робітників з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, які успішно працюють за фахом. Для якісної підготовки кваліфікованих працівників створені найкращі умови, кабінети, лабораторії обладнані технічними засобами навчання, плакатами, стендами, макетами, підручниками.
У машинно-тракторному парку є трактори гусеничні – Т-150, ДТ-75, колісні – Т-150, МТЗ-80, ЮМЗ , сільськогосподарські машини, комбайни, культиватори, плуги, сівалки, в тому числі для посіву кукурудзи, цукрових буряків, зернові та комбіновані. Має училище також машини для внесення органічних і мінеральних добрив, хімічного захисту рослин, очистки зерна. У розпорядженні тих, хто здобуває професію, – чотири вантажних і три легкові автомобілі.
Для відпрацювання практичних навиків по водінню тракторів є автотрактодром, учні оволодівають фаховою майстерністю і відпрацьовують уміння та навики на підсобній земельній ділянці, яка займає 56 гектарів, в тому числі 44 гектари – орна земля.
Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва – це почесна і складна професія, яка користується особливим попитом на ринку праці. Молода людина повинна володіти не стільки фізичною силою, скільки бути витривалою, мати достатню гостроту слуху, добрий зір, точну сенсомоторну реакцію. А ще, звичайно, стійкий інтерес до роботи з технікою, технічну спостережливість і кмітливість. В училищі все робиться, щоб з його стін виходили кваліфіковані і надійні кадри.
Теоретичну підготовку здійснюють знаючі і вмілі викладачі спеціальних дисциплін: Сергій Петрович Яковина (Трактори і автомобілі, Матеріалознавство, Слюсарна справа);Василь Іванович Швець (Електрообладнання тракторів і автомобілів, СТО і ремонт сільськогосподарської техніки); Лідія Григорівна Яковина (Технічне креслення);Олександр Миколайович Савчук (Агротехнологія, Сільськогосподарські машини, Організація і технологія виробництва механізованих робіт, Основи тваринництва);Петро Олександрович Ширінга (Охорона праці); Ігор Миколайович Гирба (Основи електротехніки); Валерій Іванович Кушнір (Правила дорожнього руху); Орися Іванівна Кушнір (Основи галузевої економіки).
Практичну підготовку здійснюють досвідчені майстри виробничого навчання:
Іван Опанасович Слободян, Сергій Миколайович Довгань, Михайло Олексійович Репеха, Юрій Васильович Чумак, Олександр Петрович Черній, Іван Миколайович Короташ. Учні мають змогу проходити виробничу та передвипускну практику в різних господарствах Сокирянського району, а також за межами Чернівецької області. Це, зокрема, на полях корпорації «Сварог» ВЕСТ ГРУП», ТзОВ «Промінь Агро», корпорація з питань садівництва, розсадництва та переробної промисловості «Дністер», ТзОВ «Зелена Нива», ТзОВ «Дністровські роси», фермерське господарство «СОП» Вінницької області, фермерське господарство «Соборне» Вінницької області, фермерське господарство «Сава», ТзОВ «Дністровські роси» Кельменецького району та інші.
Високий рівень знань та умінь, своєї професійності як тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва учні не один раз підтверджували на конкурсах фахової майстерності, де займали перші, другі місця. А 17 квітня 2013 року Андрій Беженар із №24 групи взяв участь в ІІ етапі обласного конкурсу «Кращий за професією 2013 року» в смт. Глибока, де посів друге почесне місце. Підготував учасника досвідчений майстер виробничого навчання С.М. Довгань. Це ще один хороший доказ того, що у ВПУ є всі умови для того, щоб учні успішно оволодівали знаннями і ставали справжніми майстрами своєї справи.
Эксклюзивный Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
Смотреть фильмы онлайн бесплатно